Demirdöüm Servis-Kombi Servisi (0)212 699 67 94,Esenyurt

Esenyurt,demirdöküm,servisiDemirdöküm,kombi,servisi,esenyurt

 

Esenyurt Demirdöküm Servisi- 1 Yıl garantili Servis,kombi-klima-beyazeşya tamir,arıza,bakım ve onarım servis,servisleri

Kombi ,klimalarınızın periyodik bakımlarını düzgün olarak kaliteli hizmet veren firmalar tarafından yapılması yıl boyunca cihazlarınızın yüksek verim ile sorunsuz ve enerji tasarrufu yaparak çalışmasını sağlar.cihazlarınızdaki sorunları önce tespit eder sonra konu ile ilgili bilgilendirme yaparak sizinde isteğinizle cihazınızın onarımını sağlarız.Sizlerde cihasınızdaki arızalar için bizleri rrahatlıkla arıyabirsiniz. UĞURTEKNİS SERVİS olarak yıllarımızı bu işler için ve düzenli ,sorunsuz bir şekilde sizleri memnun etmek için yapmaktayız.Sizlerde Bizi düsünmeden istediğiniz anda gönül rahatlığıyla arıyabilirsiniz.7/24 sizlere hizmet sunmak için burdayız.Bir telefon kadar size yakınız.Amacımız sizi yapılan hizmet sonunda memnun etmektir…

Kombileriniz için bizi arayın,

Kombi,Klima arızalarınız için bize ulaşabilirsiniz,

Beyazeşya,arıza,bakım,onarım ve tamiri için bize ulaşın.

Esenyurt ‘da Demirdöküm servisi, tamir ve bakımı ile hizmetinizdeyiz.

Esenyurt‘da Demirdöküm marka bağımsız teknik servisimiz ile her marka Kombi servis,Klima Servisi, Buzdolabı Servisi, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası hizmeti vermekteyiz. Demirdöküm Kombi arızalarınızı çağrı hattımızı arıyarak bize ulaştırabilirsiniz..

İtinalı Servis Hizmetimizle siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için yıllara dayanan tecrübelerimiz ve uzman kadro ekibimizle sizlere hizmet sunmaktayız..

Acil Çağrı Servis Hattımız: 0212 699 67 94

İrtibat Tel:

0212 699 67 94

0538 713 68 64